Évfolyamvacsora Nagykanizsán

2012. október 27-én Nagykanizsán Etler Ottó vendégeként zajlott a legutóbbi évfolyamvacsora. Kicsiny, de annál lelkesebb csapatunkat a hirtelen beköszöntő rossz idő, eső, szélvihar sem zavarta a színvonalas program élvezetében. Először a kanizsai katolikus egyházközség pincéjével ismerkedtünk meg, ahol Ottó szakavatott vezetésével végigkóstoltuk borait (a misebor kivételével) – olaszrizling, juhfark, cabernet savignon stb. Csatlakozott a társasághoz Károly atya az egyházközség plébánosa is, aki érdekes történetekkel szórakoztatta a társaságot.

Az elhúzódó borkóstolás után igen jó hangulatban érkeztünk a vacsora helyszínére, ahol a főfogás nyúlpaprikás volt dödöllével, amit kiváló rozé borral öblítettünk le. A megterhelő kulináris élvezetek után éjszaka tomboló viharban tértünk vissza a szállásunkra, de ezt szinte észre sem vettük.
Az eseményről készült képeket a Képgalériában találjátok.

Köszönet Ottónak a szervezésért, a kiváló programért, borokért, a legendás nyúlpaprikásért. Ismét egy nagyon jó hangulatú találkozó volt.

Folytatás jövőre !!!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.